смешни глувчето дупка на ѕидот налепници детска соба декорација diy винил дома decals животни mural уметност постери подарок

смешни глувчето дупка на ѕидот налепници детска соба декорација diy винил дома decals животни mural уметност

DEN 35.00
DEN 49.92
 

Тековен
Количина на стоки


експрес : 5-10 дена.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
ако сакате мала количина на други бои , ќе треба да плаќаат екстра такса ,повеќе детали pls контактирајте со нас. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.0 Крајниот Ефект Слики / Prod uct слики / Details
пакет содржи : 1 ѕидот налепница. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.ве молиме diy.
превозот услови
1.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.Над 50pcs може да се добие поголем Попуст
Трговија на ГОЛЕМО смешно глувчето дупка на ѕидот налепници детска соба декорација 359.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.(емс 10 -20 дена)
3. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.но, не е отворен спор без cotact.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
ѕидот налепници
.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена . diy винил дома decals животни mural уметност постери подарок 2. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA359N-A
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
производ големина(cm*cm):
8*20
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
8*20
боја:
црна (минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Содржина:
глушец дупка стол ѕид уметност
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
соба декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба и сл.
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за детали за Квантитетот Боја Превозот итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница

Најдобри понуди