Мотоцикл Светлина Enduro Судењето Велосипед 12V LED Мотор Кочница Запре Задна задна фендер Опашка Светлина за KTM 450 125SX 144SX 200EXC 250XC

Мотоцикл Светлина Enduro Судењето Велосипед 12V LED Мотор Кочница Запре Задна задна фендер Опашка Светлина

DEN 445.92
 

Тековен
Количина на стоки


Универзален Мотор Enduro Судењето Велосипед Фендер 12 LED Кочница Запре Задните Опашка Светлина Опис :
Спецификација
Боја : црно-црвено светло
Тежина : 126g
Кабел должина : 370mm
Целосна lenghth : 330mm
Позиција : Задните
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика
Зелена Линија : кочница светлина
Црвена линија : опашка светлина
Црна линија : земјата линија
Функција
1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2.Многу ниска потрошувачка на енергија, така што на силата на моторот не е намалена.
3.Водоотпорни електронски одбор опремени со стабилизира коло и се дизајнирани да го потиснат ненадејна напон скокови;оперативен опсег од 12 до 15 Volts.
4.Површината изработени од полипропилен
5.Три одредување на поени со централна дупка за лесно чистење.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Настава не е вклучена.

Други карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф,Универзална,MV Агуста,KTM
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
37cm
Објектот Ширина:
33cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
is_customized:
Yes
Објектот Боја:
Црна
Материјал Тип:
опашката светлина

Најдобри понуди