50pcs/многу Најлон Заклучување Орев DIN985 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 Челик Со Црна Znic

50pcs/многу Најлон Заклучување Орев DIN985 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 Челик Со Црна Znic

DEN 52.00
DEN 61.44
 

Тековен
Количина на стоки

50pcs/многу Најлон Заклучување Орев DIN985 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 Челик Со Црна Znic

Други карактеристики

Големина:
M2.5, M4, M2, M3, M5, M6
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Број На Модел На:
М2 М2.5 М3 М4 M5 M6

Најдобри понуди