REGELIN Нова Мода High-end бутик нерѓосувачки челик црното злато сребро синџир rotatable прстен прст плима личност 5colors

REGELIN Нова Мода High-end бутик нерѓосувачки челик црното злато сребро синџир rotatable прстен прст плима

DEN 81.60
 

Тековен
Количина на стоки


REGELIN Нова Мода High-end бутик нерѓосувачки челик црното злато сребро синџир rotatable прстен прст плима личност 5colors
(1)Предмет Тип : Прстени
(2)Бои : Сина/Црна/Gold/Сребрена
(3)Материјал : нерѓосувачки челик

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm,6mm,12mm,10мм,9mm,8mm,7mm
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
C157
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
REGELIN
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Функција:
NO
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.02kg (0.04lb.)
Пакет Големина:
11cm x 11cm x 2cm (4.33in x 4.33in x 0.79in)
Бои:
Сино/Црна/Gold/Сребрена

Најдобри понуди