ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА Замена за BMW 153 12137562744 12138616153 12137571643 5970.64 12137551049 12137575010 12137594937

ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА Замена за BMW 153 12137562744 12138616153 12137571643 5970.64 12137551049 12137575010 12137594937

DEN 744.00
DEN 782.40
 

Тековен
Количина на стоки


П : Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА Замена за BMW 153 12137562744 12138616153 12137571643
П : која е вашата главна бизнис?
A : Ние можеме да снабдување со разни на Авто калеми за палење, имаме 500 дел нема за избор, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Производителот Дел Број:
12137571643
Бренд Име:
hifuly
Палење Тип:
Посебна Палење
Осветленост Дел Број:
12137562744 12138616153
Тип:
Отворете Магнетно
Материјал:
метал смола и бакарна жица
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Германија
Име на производ:
палење серпентина
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
Место на Потекло:
Хунан, Кина (Копно)
сертификација:
TS 16949
Погоден модел:
BMW
Дел No:
12137562744 12138616153 12137571643

Најдобри понуди