J27 Kawaii Цртан филм Животни СТП Количка за Очила Случај Десктоп Складирање Кутија Училиште Канцеларија Снабдување Подарок Студент Канцелариски

J27 Kawaii Цртан филм Животни СТП Количка за Очила Случај Десктоп Складирање Кутија Училиште Канцеларија Снабдување

DEN 354.24
 

Тековен
Количина на стоки


Почитувани Клиенти,
Поради меѓународниот шопинг, Тоа е подобро да се избере регистрирани воздухопловната,aliexpress стандард превозот или epacket.
За нарачки $7, ние нудиме мали пакети, освен ако не изберете регистрирани воздухопловната
За нарачки > $7, ние нудиме бесплатен превозот од регистрирани воздухопловната
За нарачки > $300,ние нудиме бесплатно изразат испорака од страна на EMS/DHL/итн. (Освен Некои Далечна Земја)
Ако имате било какви проблеми со производот кој сте го добиле,ве молиме не се директно отворен спор или остави негативни повратни информации,контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите додека не се задоволни.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена.
Кликнете тука,да добијат попуст :
Големина на : 16*6.5*1.5 cm

Други карактеристики

боја:
Пингвин
Тип:
Молив Случај
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
J27
категорија:
Молив Случај
Големина:
16*6.5*1.5cm
Новина:
Yes
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Бренд Име:
Во Можност Деца

Најдобри понуди