секси невидливи назад градник женска долна облека секси градник у линија летаат градник

секси невидливи назад градник женска долна облека секси градник у линија летаат градник

DEN 518.00
DEN 518.40
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот
овој објект е еден градник и градник со гаќи сет 2 choise, можете да изберете слободни кога ќе ги нарачате.
Под сликата е улица фото на некои star го носат овој дизајн градник

Други карактеристики

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B
Бендови Големина:
32, 34, 36
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
sucuie
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Најлон,Spandex
Затворање Тип:
Страна На Затворање
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Градник Стил:
Фрлам,Поместена
Поставата:
Памук
боја:
Бела, Кожата
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди