Камерата Калено Стакло Екран-Заштитник За Nikon D3300 D3400 D7000 D7100 D7200 D5200 D5300 D5500 Зајакнато Стакло Заштитна Фолија

Камерата Калено Стакло Екран-Заштитник За Nikon D3300 D3400 D7000 D7100 D7200 D5200 D5300 D5500 Зајакнато Стакло

DEN 140.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


пакетот вклучува :
1 * LCD екран заштитник

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за nikon
Бренд Име:
Haosim

Најдобри понуди