M1301 високи перформанси индустриски LoRaWAN портал модул

M1301 високи перформанси индустриски LoRaWAN портал модул

DEN 9599.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Вид:
Надворешни
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.

Најдобри понуди