Висок Квалитет 2018 Лето Велосипедизам Skinsuit Мажите Триатлон Спортски Облека Велосипедизам Облека Ropa Де Ciclismo Maillot

Висок Квалитет 2018 Лето Велосипедизам Skinsuit Мажите Триатлон Спортски Облека Велосипедизам Облека Ropa Де

DEN 1344.00
DEN 1919.52
 

Тековен
Количина на стоки

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
>> Повратни информации
1. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Ви благодариме!
3. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.39 инчи)
>> НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за стилот е иста како што е Прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
>> Врати и Гаранција
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.Ви благодариме за разбирањето!
.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.

Други карактеристики

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Бренд Име:
EMONDER
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Материјал:
Lycra
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M7LT0718
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Спорт Тип:
Триатлон,Трчање ,Пливање, Велосипедизам Триатлон
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови

Најдобри понуди