Зелена Имитација на Пластични Вештачка Трева Остава Фабрика за Дома Свадба Декорација Детелина Растенијата Домаќинство Продавница Dest Селски Оркестарот

Зелена Имитација на Пластични Вештачка Трева Остава Фабрика за Дома Свадба Декорација Детелина Растенијата

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


ИМЕ : Висок Симулација 7 Гранки Зелени Растенија
МАТЕРИЈАЛ : Пластични、Железо жица、PVE филм
БОЈА : 8 Видови на Зелени Растенија Достапни
СПЕЦИФИКАЦИЈА : 7 Гранки,Вкупна должина е околу 35cm/40cm
APLICABLE СЦЕНА : Свадба и надвор вратата декорација; Ѕидот, гасоводот и на парапет декорација
MAINTENCE : Измијте се со вода или отстрани прашина со фен за коса
ВАЗНА НЕ Е ВКЛУЧЕНА

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Тип:
Bracketplant
Повод:
Свадба&Нова Година &Божиќ& Дипломирањето

Најдобри понуди