Целосна Плоштадот/Круг 5D Дијамант Везмечето 1Слика на Rhinestones Колекции Дијамант Сликарство Цртан филм Серија Детска Декор YLZ

Целосна Плоштадот/Круг 5D Дијамант Везмечето 1Слика на Rhinestones Колекции Дијамант Сликарство Цртан филм

DEN 182.00
DEN 280.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние работиме во Кина. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат.
Времето Табела на нашата Работа на време. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ.
Некои Други Услуга
1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .

Други карактеристики

Големина:
Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
KAMY YI
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди