Црна, Бела Сива Златна Боја За Prestigio Muze E3 Muze Д3 PSP3530 PSP3531 Дуо Екран на Допир Digitizer Лента Со Алатки 1PC/Многу

Црна, Бела Сива Златна Боја За Prestigio Muze E3 Muze Д3 PSP3530 PSP3531 Дуо Екран на Допир Digitizer Лента

DEN 285.60
 

Тековен
Количина на стоки

Компатибилна со Моделот : За Prestigio PSP3530

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна, Златна, Сива
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Prestigio Muze E3 Muze Д3 PSP3530 PSP3531 Дуо
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Компатибилен Со Модел:
За Prestigio Muze E3 Muze Д3 PSP3530 PSP3531 Дуо
боја:
Црна, Бела Сива Злато
is_customized:
Yes
Екран Тип:
Капацитивни Екран

Најдобри понуди