BAMOER Автентични 925 Sterling Silver Сино Око Тенис Хривнија за Жени Прилагодливи Синџир Хривнија Фунта Сребрен Накит SCB033

BAMOER Автентични 925 Sterling Silver Сино Око Тенис Хривнија за Жени Прилагодливи Синџир Хривнија Фунта Сребрен

DEN 672.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Со Производот :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bamoer
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SCB033
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кубен Циркони
Печат:
s925
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба,Ангажман,Годишнина

Најдобри понуди