MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size PRB set353

MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина

DEN 1728.00
DEN 1819.20
 

Тековен
Количина на стоки

НАПРАВИ-ДА-ЦЕЛ : да ја прифатиме custom size и обичај слика .
Синџири може да се инсталира на секоја страна од прозорецот.
Ткаенина Ширина и Ролери Сенка (Завеса) Ширина
Кога ќе добиете пакетот за потврда на производ големина, ве молиме имајте на ткаенина ширина не е ролери завеса ширина, ткаенина е околу 3cm (1. Надвор Планината
Надвор монтирани сенка треба да се нарача со точната ширина од областа сакате да се покријат.

Други карактеристики

Големина:
W 51 x L 122cm, W 61 x L 122cm, W 69 x L 122cm, W 76 x L 163cm, W 76 x L 183cm, W 81 x L 122cm, W 81 x L 183cm, W 86 x L 163cm, W 86 x L 183cm, W 91 x L 183cm, W 97 x L 183cm, W 102 x L 183cm, W 107 x L 163cm, W 107 x L 183cm, W 122 x L 183cm, W 152 x L 183cm, W 183 x L 183cm, Custom Size
Бренд Име:
MOMO
Инсталација Тип:
Built-in,Надворешните Инсталација
Техника:
Рамна Плоча
Материјал:
Ткаенини
Формат:
јаже
Отворање и Затворање на Метод:
Долниот Отвори
Тип:
Ролери Нијанси
is_customized:
Yes
Шема:
Хоризонталната
Број На Модел На:
PRB set353
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Секој прозорец
Стил:
Сликарство

Најдобри понуди