130*28cm Цвет чипка везени applique parche закрпи за облека apliques де roupa налепница parches bordados став ropa

130*28cm Цвет чипка везени applique parche закрпи за облека apliques де roupa налепница parches bordados став

DEN 529.00
DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки


Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 130*28cm

Други карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди