Самовилска 2018 Трендовски Нерѓосувачки Челик Фудбалер На Светското Првенство Ѓердан Висок Квалитет Спортски Pendant Ѓердан Спорт Накит За Подарок

Самовилска 2018 Трендовски Нерѓосувачки Челик Фудбалер На Светското Првенство Ѓердан Висок Квалитет Спортски

DEN 1153.00
DEN 1295.52
 

Тековен
Количина на стоки


Забелешка : Бидејќи на различни екранот,може да биде малку поинаква боја од сликата.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
29.1*23.9 mm
Број На Модел На:
SS
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Функција:
Моден

Најдобри понуди