Fancytrader Голема 60см Теди Носи Кукла Убави Меки Полнети Љубов Мечки за Девојки Играчки Едно Парче Божиќ Подарок за Денот на Вљубените

Fancytrader Голема 60см Теди Носи Кукла Убави Меки Полнети Љубов Мечки за Девојки Играчки Едно Парче Божиќ

DEN 2519.00
DEN 3072.00
 

Тековен
Количина на стоки


Безбедно плаќање со Veri Sign енкрипција
Ali Express Зачувам користи индустрија-водечки Veri Sign шифрирање за да ви донесе најсигурен трансакции онлајн :
На Вашиот Компјутер
Секогаш кога ќе регистрирајте се или пријавете се за нашиот сајт, ние се потврди дека вашиот Интернет прелистувач е трчање Secure Sockets Layer 3. Запад Унија прифатени. Парите е само објави на доставувачот откако ќе ја потврдите вашата цел е примена во задоволителна состојба. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Целосно следење на сите испораки
Можете да ги пратите вашата нарачка во која било фаза на испорака користење на уникатни следење на број од превозот на веб-страницата на друштвото. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
За Купувачите :
Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Плаќање : Alipay приоритетни.
Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди уплата. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Ако нема договор е постигнат, ве молиме да се достави на Медијација на Барање и да се обезбедат релевантни докази. Ali Express ќе контактирајте со двете страни и посредува врз основа на.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако често трае 5 до 15 дена зависи од
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,DIY
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FT16718
Бренд Име:
FancyStyle
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
Grownups
Пополнување:
PP Памук
Форма:
срцето мечка
Тип:
мечето
Тема:
Животни
Животни:
Мечките
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
PP Памук
Надворешен Материјал:
Мека Памучна Полнети Мечето Кукла
Употреба:
Подарок Играчка Мечки Перница Кукла
Тип:
Играчки за деца и возрасни
Големина:
60cm
боја:
Бели/Сиви/Розова/Браун
Фестивал:
Роденден/Божиќ/ Нова Година
Состојба:
Бренд Нови

Најдобри понуди