Worsted Предиво Тема Yak Кашмир Волнени Предиво Од Волна Предиво Многу Плетење Волнени За Мажите И Жените, Марами

Worsted Предиво Тема Yak Кашмир Волнени Предиво Од Волна Предиво Многу Плетење Волнени За Мажите И Жените,

DEN 202.00
DEN 235.20
 

Тековен
Количина на стоки


Worsted Предиво Тема Yak Кашмир Волнени Предиво Од Волна Предиво Многу Плетење Волнени За Мажите И Жените, Марами
Опис на производот :
1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. DIY продукти со голема доза на креативност
Параметри :
Производ Материјал : yak кашмир
Usages : за плетење различни марами, bibs, децата елеци, јакни, возрасни џемпери, јакни, кукли
Поле на примена : домашна употреба, рачно изработени DIY продавница
За народот : деца, стари лица, возрасни и така натаму
Производ Големина : 100g/топка
Забелешка : Поради различни светлина и изглед, боја може да биде различен.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Постојат мали грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. Тоа е направен од висок квалитет на yak кашмир, меки и удобни, кожни-пријателски и не-иритирачки. Тоа е споен волнени предиво и има многу светли бои за вашиот избор. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пакување листа :
1x yak кашмир волнени предиво
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.

Други карактеристики

Предиво Тип:
Волнени
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Отворен Крај / OE
Тип На Производ:
Помеша Предиво
Стил:
Melange Предиво
Шема:
Обоена
Употреба:
Рачно Плетење
Пресврт:
Отворен Крај / OE
Равномерност:
Отворен Крај / OE
Предиво Count:
Worsted
сила:
Melange Предиво
Регистрирана Трговска Марка:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Предиво
Тип:
Предиво
Материјал:
yak кашмир

Најдобри понуди