сина и бела везени voile чипка африкански памук, чипка материјал камења швајцарската voile чипка ткаенина за лица со висок квалитет

сина и бела везени voile чипка африкански памук, чипка материјал камења швајцарската voile чипка ткаенина за

DEN 1240.00
DEN 1968.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сликата покажува
Топла продажба
1.Во САД,Канада,Азија,Европа,Обично Треба 3-7 Работни Дена.(Стандардно Со DHL).Можете Да Проверите На Испорака на Информации Во DHL Website : http : //www.cn.dhl.com/en.html
Внимание : Бидејќи понекогаш На Зафатен Сезона,Испораката Ќе го Одложи,Што Е Нормално,Pls Не Грижете се.
Пакување
Q & A
Q1 : Зошто стоки ми се чини различен од боја шоу на web страницата?
Beacause сите користат различни екран, тоа може да го хроматските аберации на различни displayer, ние се обидуваме се потрудиме да се направи тоа, блиску до реалниот производ.
Q2 : Зошто царинската побара од мене да плаќаат царина?
Beacause различни држави имаат свои политика, ако треба да платат за тоа што може да ве молиме проверете дали вашата земја има т секира политика за наплата.
Q3 : Зошто не можам да добијам производот должина помалку од описот?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите,со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направено во висока температура процес, висока температура прави ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната,но не грижете се, ние ќе се стремиме да се подобри процесот на производство, грешка контрола во 0.3 дворови или така (нормални околности се 5 метри).

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ширина:
110-120CM
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
сува чипка
Точка име :
Најновите африкански стил чипка
Тип:
памук, чипка ткаенина
Време:
handcut швајцарската чипка
MOQ:
1 многу
Производот:
африкански чипка ткаенина
Име:
Африкански Voile Чипка Ткаенина
Употреба:
партија /свадбена /дневно
Декорација:
Најнови Дизајн
Стил:
бела чипка
Должина на ткаенина:
5 Метри

Најдобри понуди