2018 Платно Од Кожа Crossbody Торба Гроздобер Гласник Кеси Голема Торба Патни Торби Мажите Воена Војска Лаптоп Машки

2018 Платно Од Кожа Crossbody Торба Гроздобер Гласник Кеси Голема Торба Патни Торби Мажите Воена Војска Лаптоп

DEN 1124.00
DEN 1582.56
 

Тековен
Количина на стоки


Забелешка
За Производи :
Сите производи се внимателно разгледани пред складирање, и спакувани и за пратката.
За Боја :
Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува.
За Големина На :
Таму ќе биде 1-3 см нормално помали отстапување се должи на прирачник за мерење.1 инч=2.54 см; 1 cm=0.39 инчен
За Продажба На Услуги :
Било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите со вашите пријатели.

Други карактеристики

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Број На Модел На:
FXW171218
Декорација:
Заклучување
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Бренд Име:
FAVOCENT
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Најдобри понуди