2018 Лето Стил Деца Девојки Фармерки Шорцеви Малку Големи Девојки Тексас Шорцеви Цвет Фармерки Шорцеви за Девојка Деца Фармерки Шорцеви Панталони

2018 Лето Стил Деца Девојки Фармерки Шорцеви Малку Големи Девојки Тексас Шорцеви Цвет Фармерки Шорцеви за Девојка

DEN 614.00
DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14, 16
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Стил:
Моден
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Сезоната:
лето стил мода девојки фармерки шорцеви панталони 2018 нови
Бои:
сини фармерки панталони за девојки детска облека 2018 пролет
Должина:
girls shorts teenage girls pants fashion kids girls panties
Класификација:
leggings & панталони; 2018 нови пристигнување мода панталони за девојки
Декорација:
Цветови, везови фармерки со еластичен појас за девојки панталони 2018
Погоден Век:
5T 6T 7T 8T 9T 10T 11 12 13 14 години девојки фармерки детска облека
Пол:
деца девојки панталони, тинејџерки leggings, помлади девојки фармерки панталони
Стил:
моден тинејџерки изми фармерки деца панталони деца фармерки
превозот:
бесплатен превозот супер квалитет деца девојки фармерки панталони
Продавница тип:
сите за деца облека и додатоци

Најдобри понуди