Топла продаде 2017autumn и зима висок квалитет на модата висока пета чевли со агитација враќање на античките начини големина 35 до 43

Топла продаде 2017autumn и зима висок квалитет на модата висока пета чевли со агитација враќање на античките

DEN 1140.00
DEN 2112.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Вратило Материјал:
Памук Ткаенини
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
ЕВА
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Број На Модел На:
02332
Горниот Материјал:
Стадото
Моден Елемент:
Faux Крзно
Боја Класификација:
Чоколадо
чевли пета стил:
дебела пета
Чевли Големина:
35, 44, 36, 34, 39, 46, 42, 43, 45, 41, 47, 37, 38, 40
Материјал Технологија:
чистење
До 2015 година есен:
Моден
Пол:
Жените
Вратило Материјал:
Велур

Најдобри понуди