1 BUC Нови 16CM Кореја Zakka Симпатична Kawaii Канцелариски Чипка Браун Дрво Владетел Шиење Владетел Канцеларија Училиште Промотивни Канцелариски

1 BUC Нови 16CM Кореја Zakka Симпатична Kawaii Канцелариски Чипка Браун Дрво Владетел Шиење Владетел Канцеларија

DEN 25.00
DEN 40.80
 

Тековен
Количина на стоки


Опис 1 BUC Нови 16 CM Кореја Zakka Симпатична Kawaii Канцелариски Чипка Браун Дрво Владетел Шиење Владетел Канцеларија Училиште Промотивни Канцелариски Спецификации : Материјал : Дрво Шема : Цртан филм Должина : 15 CM Пакување листа : 1 * владетел
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Други карактеристики

Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
СМРТНОСТ-N18
Материјал:
Дрво
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Владетел Тип:
Директно Владетел
Тип:
владетелот
Големина:
Length 15cm

Најдобри понуди