AOSIWIG 24 5 Клипови Директно Ombre Синтетички Лажни Hairpiece Клип во Едно Парче Коса Екстензии За Жени Висока Температура Влакна

AOSIWIG 24 5 Клипови Директно Ombre Синтетички Лажни Hairpiece Клип во Едно Парче Коса Екстензии За Жени Висока

DEN 154.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Протегала должина:
24inches
Широк од Weft:
9 инчи со 5 клипови
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
aosiwig
Текстура:
Директно
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
боја тип:
Чиста Боја
Број На Модел На:
900

Најдобри понуди