19mm Метал Нерѓосувачки Челик Еден Рог им Помогнам на Копчето Switch LED 12V 24V 220V Водоотпорен Автомобил Авто Мотор PC Моќ Започнете Стартер

19mm Метал Нерѓосувачки Челик Еден Рог им Помогнам на Копчето Switch LED 12V 24V 220V Водоотпорен Автомобил

DEN 47.52
 

Тековен
Количина на стоки


19mm Еден Притисни Копче за Префрлање Метал LED 6 V 12 V 24 V 36 V 110 V 220 V 1 NO 1 NC Црвена Сина, Жолта Зелена Бела Портокал Водоотпорен IP65
вклучете се со NO (нормално отворен) + NC (нормално затворен)
постојат 5 терминали : '+ "и ' - " се за светилка .. Ц , НЕ , КООРДИНАТОР е за префрлате
Совети : оваа ставка има 1 buc еден притисни на копчето.
Опис :
вид : Еден; 1 НЕМА + 1 NC
Материјал : Ник-обложено Месинг
Пред Облик : Domed
осветлени : Dot
Светилка Боја : R/G/И/O/Б/W
Заштита Степен : IP65 , IK08 Dot
Големина на :

Други карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Мулти
Напон:
380V, 6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V, 48v, 36v, 5V, 9V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Еден
Бренд Име:
EARUELETRIC
Број На Модел На:
19mm
сертификација:
CCC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи
Вклучете оценка:
2А/36VDC
Степен на заштита:
IP65, IK08
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.02kg (0.04lb.)
Пакет Големина:
4cm x 6cm x 4cm (1.57in x 2.36in x 1.57in)

Најдобри понуди