Мека TPU Покритие за Fundas Samsung Галакси S7 Случај Камен Мермер за Samsung S7 Случај новодојдени за Samsung Галакси S7

Мека TPU Покритие за Fundas Samsung Галакси S7 Случај Камен Мермер за Samsung S7 Случај новодојдени за Samsung

DEN 90.00
DEN 90.24
 

Тековен
Количина на стоки

Опис : 1. Усвојување на високо одделение материја, висок квалитет на меки силиконски TPU случај. 2. Висока резолуција со брилијантен боја репродукција. 3. УВ светлина излечи, високо отпорен на гребење печати. 4. Компактен, Лесен, Стилски. 5. Се спротивстави на нечистотија, дамките и е анти-статички и против пролизгување. 6. Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот телефон. 7. Перат материјал за лесно чистење. 8. Заштита на вашиот телефон кога во bumping. 9. Директен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. Компатибилен модел : За Samsung Галакси S7/ S7 Edge/ S8/ S8 Плус Внимание : 1. Ние ќе ви понуди бесплатен превозот за сите нарачки. 2. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2~3 дена. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата нарачка информации се точни пред исплата, кога плаќањето се направи, вашата цел ќе дојде во превозот систем автоматски, тогаш не можете да откажете или промените вашата нарачка информации. 4. По 50 денови (Бразил 80days), ако сеуште не може да ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас навремено и ние ќе рефундирање на или препратете. 5. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние може да го реши вашиот проблем.
На руски Пријател : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет. Ние не сме одговорни за nondelivery ако не обезбеди доволно информации кога прави нарачка.

Други карактеристики

Материјал:
За Галакси S7
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Моден Телефон случаи
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
1
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
XIX
Компатибилен Бренд:
Samsung
matertail:
Меки Силиконски TPU
квалитет:
Висок Квалитет На+
Стил:
Рок/ Мермер/ Камен
Пад на превозот:
Трговија На Големо/ Мало/ Капка Превозот
Целна група:
Девојки/ Момчиња/ Жени/ Мажи

Најдобри понуди