50PCS LM335Z LM335 ДА-92 TO92

50PCS LM335Z LM335 ДА-92 TO92

DEN 1119.84
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
LM335Z
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
да-92

Најдобри понуди