глувчето за возење автомобил цртан филм ѕид налепници соба декорација diy винил дома decals животни mural уметност постери

глувчето за возење автомобил цртан филм ѕид налепници соба декорација diy винил дома decals животни mural уметност

DEN 33.00
DEN 47.04
 

Тековен
Количина на стоки

Над 50pcs може да се добие поголем Попуст
Трговија на ГОЛЕМО симпатична глувчето за возење автомобил цртан филм ѕид налепници соба декорација 385. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-60 дена .
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. diy винил дома decals животни mural уметност постери 2. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.но, не е отворен спор без cotact.0 Крајниот Ефект Слики / Prod uct слики / Details
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
превозот услови
1.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
можеме да направиме многу други бои,минимална цел количество е 20 парчиња за секоја боја. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.ве молиме diy.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.

Други карактеристики

боја:
шарени
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA385N-A
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
производ големина(cm*cm):
18.3*4.4+4.8*3.1
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
4.6*23.5
боја:
црна+ жолта (минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Содржина:
глушец дупка сирење
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
соба декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба и сл.
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за детали за Квантитетот Боја Превозот итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница

Најдобри понуди