FAMSHIN Едноставни Модни Накит Сребро и Злато Боја Тркалезна Форма CZ Кубни Циркони Pendant Ѓердан за Жените Свадба Накит

FAMSHIN Едноставни Модни Накит Сребро и Злато Боја Тркалезна Форма CZ Кубни Циркони Pendant Ѓердан за Жените

DEN 45.00
DEN 90.24
 

Тековен
Количина на стоки


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Со Платформа за плаќање
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Пакет Листата : 1 X. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на фотографиите. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.39 во Пакет тежина : 15g / 0. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ви благодариме! Боја : исто како на слика Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Пол : Жените Боја : Злато / Сребрена Материјал : Цинк Легура + Циркон Синџир Должина : 40-5cm (прилагодливи) Pendant : 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
FAMSHIN
Pendant Големина:
0.6 см
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
SKU N619
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Најдобри понуди