YOYOYU Винил Ѕид Decal начин на Живот Методолошки Дискурс На Здраво Живеење Исхрана Ентериерно уредување Налепници FD260

YOYOYU Винил Ѕид Decal начин на Живот Методолошки Дискурс На Здраво Живеење Исхрана Ентериерно уредување Налепници

DEN 450.00
DEN 600.00
 

Тековен
Количина на стоки


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис :
Големина : 57 X62 CM
Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
Функција : Пренослив и Издржлив
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Други карактеристики

боја:
622 ЦРНА, 615 СИНА, 619 ЗЕЛЕНА, 606 ПОРТОКАЛ, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
57x62cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
FD260
Материјал:
Винил
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ

Најдобри понуди