Клучни Мини Закачалки,Антички Стил Легура S Hook Декоративен Мебел Дрво Одбор Монтирани Облека Куки,34*21mm,20Pcs

Клучни Мини Закачалки,Антички Стил Легура S Hook Декоративен Мебел Дрво Одбор Монтирани Облека Куки,34*21mm,20Pcs

DEN 284.00
DEN 399.84
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

боја:
Бронза, Сребро.
Број На Модел На:
Мини Куките
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бронза Тон;Сребрена Боја
Големина:
34*21mm
Стил:
копче за кука

Најдобри понуди