Загреан Рака за Шиење Микрофибер кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2006-2011 Плетенка на воланот

Загреан Рака за Шиење Микрофибер кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2006-2011

DEN 1152.00
DEN 1644.96
 

Тековен
Количина на стоки

Ако сте љубители на животните, но, исто така, сакаат кожа, тогаш микрофибер кожа е вашиот најдобар избор. Предности : ладно отпор, носат-отпор, пропустливост на воздух, анти-стареењето, мека текстура, заштита на животната средина и прекрасен изглед.Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја вашата дизајн и идеи. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет.Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички. Ние сме млада генерација. Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Загреан Рака за Шиење Микрофибер кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2006-2011 Плетенка на воланот
Материјал : кожа Микрофибер
1. Ако вашиот автомобил воланот не се оригинални кожа, pls оставете порака на нас кога ќе го поставите цел. Тоа е приватен автомобил, тоа значи дека за специфична големина е врз основа на автомобил модел. Микрофибер кожа е толку слична на Напа кожа дека некој можеби и се мешаат. Значи, вие не треба да се отстрани оригиналниот кожа, можете директно да го инсталирате нашата маска.Микрофибер кожа е совршена замена за природна кожа, тоа е толку слична на природна кожа. ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили на автомобил пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за дупчење/дупки/перфорирани, дали потребата за напредок во 12 часот.Кожен волан маска, воланот поклопецот, се справи со капак, тркало покрива, воланот маска за кожа, автомобил стил, автомобил-опфаќа, воланот, автомобил-стил, управувањето тркала, автомобил опфаќа, жешки тркала, автомобил додатоци, авто воланот капак. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини".Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина.

Други карактеристики

Боја Име:
Црна stich, Zift stich, Браун stich, бела Полумесечина stich, Сина stich, Црвена stich, Жолта stich, Портокал stich, Бела stich, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
3.25inch
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Име На Модел:
за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2006-2011 година
Бренд Име:
загреано
Објектот Висина:
0.02inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0.33inch
Објектот Дијаметар:
1.62inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал:
микрофибер кожа
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Име 1:
Cubierta del volante del coche
Материјал 1:
вештачка кожа
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа

Најдобри понуди