Нови Гребен Тигар/RT Mens Фустан Часовници Конвексни Леќа се Зголеми Злато Сина Dial Автоматски се Види со Датум Ден RGA8238

Нови Гребен Тигар/RT Mens Фустан Часовници Конвексни Леќа се Зголеми Злато Сина Dial Автоматски се Види со

DEN 9850.00
DEN 13680.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Отпорен На Вода,Недела Екранот,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
RGA8238-PLL
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Должина:
29cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Гребен Тигар
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Тип На Објект:
Рачни часовници
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Најдобри понуди