5Pcs/многу Црвено Светло М3 Push Копчето Вклучите Мини Еден вклучување/Исклучување На Lockless Микро Push Копчето SPST Switch Трајни

5Pcs/многу Црвено Светло М3 Push Копчето Вклучите Мини Еден вклучување/Исклучување На Lockless Микро Push Копчето

DEN 100.00
DEN 108.00
 

Тековен
Количина на стоки


● Црвеното копче
● AC 125 V 0.5 A
СПЕЦИФИКАЦИИ :
Материјал : пластични, метални
Напон : AC 125 V
Актуелни : 0.5 A
Големина на : 18.5x10mm
Пакетот Вклучува :
5 x Push Копчето SPST Switch.
Напомена :
1、Pls дозволете 1-3мм грешка поради прирачник за мерење,pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2、бојата може да има liitle различни како разлика екранот,pls се разбере.

Други карактеристики

сертификација:
CCC,CE
Гаранција:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
SWILET PBS01
Карактеристики:
микро push копчето префрлате
Материјал:
Легура
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
Други
Материјал:
Пластика Метал
Напон:
AC 125V
тековната:
0.5 A
Големина:
18.5x10mm

Најдобри понуди