Гроздобер кристал мода обетки 925 Солидна Sterling Silver студ обетки за жена на вљубените подарок природни жолта топаз citrine

Гроздобер кристал мода обетки 925 Солидна Sterling Silver студ обетки за жена на вљубените подарок природни

DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки

Гроздобер кристал мода обетки 925 Солидна Sterling Silver студ обетки за жена на вљубените подарок природни жолта топаз citrine

Метал : Цврсти 925 Сребрен Метал Површински Третман : Platinum Позлата Обетки Големина : 5mm * 5mm скапоцен камен Име : Природни топаз citrine скапоцен камен Одделение или Боја : жолта скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен обработка : Термичка скапоцен камен Намалување на : Овална Намали Прилагоди : Да

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
Број На Модел На:
L-048
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Сертификат Број:
BJ07080563
Бренд Име:
LUKENI
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните

Најдобри понуди