2 парчиња За BMW E36 12V Бела Led Табличка Светлина 6000k Автомобил Број Плоча Светилка За BMW E36 318i 320i 323i 325i 328i 328is М3

2 парчиња За BMW E36 12V Бела Led Табличка Светлина 6000k Автомобил Број Плоча Светилка За BMW E36 318i 320i

DEN 423.00
DEN 535.20
 

Тековен
Количина на стоки

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3 Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Без оштетување на оригиналниот домување. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со гаранција. Ви благодариме!
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.
Нема грешка, ниту сијалица-out порака за предупредување порака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За BMW E36 Led Табличка Светлина За BMW E36 318i 318is 318ti 325i 328i 18 SMD 6000k Белата Број Плоча Светилка Светлина
Карактеристики :
Се одликува со еден пар висока моќност ПРЕДВОДЕНА табличка светла. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Компатибилен Возила :
За 92-98 BMW 3-серија E36 (318i, 318is, 318ti, 320i, 323i, 325i, 325is, 328i, 328is, М3)
Спецификации :
LED type : 3528 SMD
LED количина : 18 парчиња (по светлина)
Светла боја : Бела
Светла боја : 6000-6500 K
Lumens : Околу 126 LM (на светлина)
Напон : 12-30 V
боја : Бела
материјал : Пластика
Пакет се вклучени :
2 парчиња ЛЕД Број табличка Светла
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.

Други карактеристики

Wattage:
18 LED
Објектот Тежина:
0.095g
Тип На Објект:
Табличка Светла
318is-Година:
1998 година
BMW Модел:
318is
Име На Модел:
LED Број табличка Светла
Бренд Име:
herorider
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
126ML
Напон:
12V
Led ДИОДА Број табличка Светла:
За 92-98 BMW 3-series
Употреба 1:
За BMW E36 (318i, 318is, 318ti, 320i, 323i, 325i, 325is
Употреба 2:
За BMW E36 328i, 328is, М3

Најдобри понуди