Децата Чорапи Бебе Чорапи Три-димензионални Љубов Во Цевката Памук Sock TWS0396

Децата Чорапи Бебе Чорапи Три-димензионални Љубов Во Цевката Памук Sock TWS0396

DEN 114.00
DEN 129.12
 

Тековен
Количина на стоки


100% нов бренд и висок квалитет !!
Име : Деца Sock
М aterial : Памук
пол : Девојки и Момчиња
Големина : S,M
S=0-1 T,M=1-3 T
Бои : розова,жолта,црвена
Продажба : 1pair/многу

Други карактеристики

Големина:
0 to 1 year, 1 to 3 years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Ана & Џојс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
ATWS0396
Шаблон Тип:
Геометриски

Најдобри понуди