За Toshiba За Toshiba L830 Лаптоп Плоча A000208910 DA0BU8MB0D0 SR0N8 I5 3317U РАБОТИ СОВРШЕНО

За Toshiba За Toshiba L830 Лаптоп Плоча A000208910 DA0BU8MB0D0 SR0N8 I5 3317U РАБОТИ СОВРШЕНО

DEN 6420.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.

Други карактеристики

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Почетен Датум:
2013
Број На Модел На:
L830
Чипсет:
Intel H87
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes

Најдобри понуди