Моден Легура Пердув Обетки Orecchini Дона Сребрена Боја Лист Обетки За Жените Bff Подарок Гроздобер Накит Aretes Де Mujer

Моден Легура Пердув Обетки Orecchini Дона Сребрена Боја Лист Обетки За Жените Bff Подарок Гроздобер Накит Aretes

DEN 38.00
DEN 47.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
E057
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FAZZTONC
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Earring Тип:
пердув обетки
е - прилагодена:
Yes
Пад на превозот:
Yes
фабрика:
Yes
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел>130usd Слободни DHLЕМС ФЕДЕКС ARAMEX...
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)

Најдобри понуди