NOEBY 6 компјутери/многу Мека Намамат 60mm/3.2 g Квалитетна Професионална Риболов Намамат Вештачки Мамки Мами Мека Црв Grubs Риболов справи S3121

NOEBY 6 компјутери/многу Мека Намамат 60mm/3.2 g Квалитетна Професионална Риболов Намамат Вештачки Мамки Мами

DEN 175.00
DEN 307.68
 

Тековен
Количина на стоки


Должина:60mm Тежина:3.2 g 1.Висока фреквенција на вибрации на Т-опашка создава посебна занишан акција на која што и риба се најде неодолива. 2.Импрегнирани со тешки доза на лигњи мирис, привлечни и долготрајни.
Превозот
1) цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на државни празници на Кина.
2) имаат обврска да соработуваат со царинската(како плаќа данок, или да обезбедуваат одредени информации) за да се добие пакет. Ние ќе не носат на косата се должи на вашиот incooperation. Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3) Превозот Време зависи од начинот На Превоз и на Растојание од различни земји.
Политика на враќање
На секое прашање,не двоумете се да контактирате со нас.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или да се вратат. Враќање на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите оригинално пакување, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.
Повратни информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда повратни информации.Купувањето искуство е многу корисно за други клиенти.
Надевам дека ќе уживате во вашиот риболов време!

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
NOEBY
Број На Модел На:
S3121
Должина:
60 mm
Тежина:
3.2 g
боја:
7 Бои На Располагање
акција:
Добра акција
Пакет:
6pcs/многу

Најдобри понуди