Филм Накит Семе од Chucky Синџир Ѓердан Steampunk Приврзоци Ѓердани

Филм Накит Семе од Chucky Синџир Ѓердан Steampunk Приврзоци Ѓердани

DEN 76.00
DEN 126.24
 

Тековен
Количина на стоки


Филм Накит Семе од Chucky Синџир Ѓердан Steampunk Приврзоци Ѓердани
2017 моден филм накит
најдобрите подароци за семејството ,пријатели&Љубовник
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
бесплатни големина
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
351
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Жените
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
ѓердан

Најдобри понуди