Екран Заштитник Филм За LG Радост H220 Анти-Нула Пред HD Филм За LG Радост H220 2.5 D Криви Работ на Екранот Калено Стакло 0.26 mm

Екран Заштитник Филм За LG Радост H220 Анти-Нула Пред HD Филм За LG Радост H220 2.5 D Криви Работ на Екранот

DEN 187.00
DEN 234.24
 

Тековен
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Екран Заштитник Филм За LG Радост H220 Анти-Нула Пред HD Филм За LG Радост H220 2.5 D Криви Работ на Екранот Калено Стакло 0.26 mm

Други карактеристики

Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Големина:
for LG mobiles funda Mobiltelefon Verre 1 pcs case movil capinhas
Најчестиот Вид:
за kryty casa estuche Додаток Caso carcasa carcaso bollmann) телефон Назад
Водоотпорен:
за прекрасен aksesuar celular bollmann) телефон Мобилен Залив Caso Торба Назад
Инсталација:
за capinhas Мобилни capinha прекрасен ајакс Мобилен aksesuar estuche Telef
дизајн:
за LG Пластични capinha hoesjes Мини 1 buc ајакс chaude kryty
Примена:
за LG Пластични capinha hoesjes Мини 1 buc ајакс chaude kryty
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
За LG Радост H220
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
1 buc
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол

Најдобри понуди