KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus B43 B43S 14

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus B43 B43S 14

DEN 866.00
DEN 911.52
 

Тековен
Количина на стоки


но,ве молам, не грижете се.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер,на браздата ќе disapper. не треба да се намали ВКЛУЧУВААТ : Надворешниот кожата + Зглоб остатокот на кожата. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци. не вклучуваат Botttom кожата. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење . Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.

Други карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
B43 B43S 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Најдобри понуди