CHYI Жичен Глувчето Ергономски Вертикална 800-1000-1200-1600DPI 5 Копчиња USB Гејмерски Глушец Со Глувчето Подлога за Полнење на Зглобот Остатокот Мат За персонален КОМПЈУТЕР Л

CHYI Жичен Глувчето Ергономски Вертикална 800-1000-1200-1600DPI 5 Копчиња USB Гејмерски Глушец Со Глувчето

DEN 256.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки


Увозни давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако ви треба брза испорака начин за цел помалку US$5, Pls контактирајте со нас пред да нарачате, ние може да обезбеди DHL, fedex, UPS-от, EMS и други комерцијални курир, ви благодариме!
Времето во транзит :
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Додека купувачот само одговорни за превозот на товар. 113*79*59mm
Mouse Pad Големина : 230*187*18mm
Напојување : USB Вграден-на Полнење
Тип : Wired Вертикална Игри Глувчето
Глувчето Боја : Црна/Сива
Резолуција : 800-1000-1200-1600 DPI
Глувчето Кабел должина : 115cm
Предната Материјал : Сунѓерот & Крпа. Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет. Ако какво било прашање во врска со стоката, правење фотографии или vedio, контактирајте со нас пред отворањето на спорот, проблеми ќе биде решен во прв пат. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина.
CHYI Жичен Глувчето Ергономски Вертикална 800-1000-1200-1600 DPI 5 Копчиња USB Гејмерски Глушец Со Глувчето Подлога за Полнење на Зглобот Остатокот Мат За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп
Пакет се вклучени :
1 x Жичен Десната Рака Вертикална Глувчето
1 x Mouse Pad( Ако Нареди )
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет.
Било дефект за gurantee предмети, ние ќе слободно поправка или замена на предмети.
Една година гаранција од денот ќе добиете предмети.
Ниско-напонски алармантна функција
Plug and play режим, нема потреба за возачот
Превенција на глувчето рака
Систем за поддршка : Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows ME, Windows 8, Windows 10 и така натаму
Висок Квалитет На Удобност Врвката За Заштита На Глувчето Подлога За Оптички Вертикална Глувчето
Функција :
Батон : Лево/Десно Копче , Ролери Копчето .
Грб Материјал : Neoprene Гума. Тоа е вашата чест и одговорност. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.
Вашето Задоволство е наша најголема извршување!
глувчето, безжичен глушец, гејмерски глушец, bluetooth глувчето, безжичен глушец, глувче гејмер, souris гејмер, souris sans fil се прелива пренослив компјутер, draadloze muis, mause, souris sans fil, вертикална глувчето, logitech, razer deathadder, крвави, motospeed v30, raton ordenador, souris, глувчето за мерење fio, muis, компјутерски глушец, глувче wired, жичен гејмерски глушец, глувче led, батерија глувчето, десната рака вертикална mouse, mouse pad, mousepad, глувчето мат, ;.

Други карактеристики

Бренд Име:
CHYI
Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
CM0006+WS0084-Б
DPI:
1600
Стил:
3D
Пакет:
No
Рака Ориентација:
Право
Број на Ролки:
1
Број на Копчиња:
5
Моќност Тип:
Батерија
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Бруто тежина:
270g
Времето на пазарот:
Март-14
глувчето боја:
црна, сива
глувчето должина на кабел:
115CM
Глувчето Нето тежина:
135g
Глувчето големина:
113*79*59mm
Примена:
Десктоп, Лаптоп, КОМПЈУТЕР
Место на Потекло:
Кина (Mianland )
mouse pad големина:
230*187*18mm
Подлога Предната материјал:
Сунѓерот+Платно
Подлога Грб материјал:
гума, neoprene
Подлога Нето Тежина:
100g

Најдобри понуди