бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок пакет за Роденден, Свадба Партија корист Оркестарот материјали DIY поштенски печат дизајн

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок пакет за Роденден, Свадба Партија корист Оркестарот материјали

DEN 206.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ние брод тоа да се спроведе во станот состојба. Ве молиме пати таа со себе.
Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.
Име : бонбони кутија
Материјал : хартија
Големина : прибл 6.5*3.5*4.5 cm
Тежина : appox 8grams
Боја : ве молиме изберете боја според сликата
Пакет :
вклучувајќи 1pc * бонбони кутија

Други карактеристики

Бренд Име:
Haurry
Број На Модел На:
540393
Повод:
Партија,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Нова Година,Годишнина,денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Ден на Мајката,Таткото Ден

Најдобри понуди