eOsuns LED сопирачките + кочница светлина + пак сигнал задниот браник светлина возење рефлектор за фолксваген фолксваген tiguan L, опашка светлина

eOsuns LED сопирачките + кочница светлина + пак сигнал задниот браник светлина возење рефлектор за фолксваген

DEN 4058.00
DEN 4272.00
 

Тековен
Количина на стоки


3 функции во една светлина :
ниска светла за возење светлина
висока светла кочница светлина
flicker пак сигнал
БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Други карактеристики

Wattage:
no switch, add wireless switch
Фолксваген Модел:
Tiguan
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
smRKE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Tiguan L
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V

Најдобри понуди