2 ПАРЧИЊА БДС/GPS/ГЛОНАСС GPS+БДС beidou dual-mode модул контрола на Летање позиционирање navigator ATGM336H замени за НЕО-M8N модул

2 ПАРЧИЊА БДС/GPS/ГЛОНАСС GPS+БДС beidou dual-mode модул контрола на Летање позиционирање navigator ATGM336H

DEN 883.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки

Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Обичај
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.
Повратни информации
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Капацитетот На Меморијата:
1GB
ROM Капацитет:
8GB
Демо Одбор Тип:
рака
Број На Модел На:
GPS+БДС beidou dual-mode модул
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Интерфејс:
USB OTG

Најдобри понуди