Etmakit Големи Копчиња Канцеларија Калкулатор Големи Компјутер Копчиња Muti-функција Компјутер Батеријата Калкулатор

Etmakit Големи Копчиња Канцеларија Калкулатор Големи Компјутер Копчиња Muti-функција Компјутер Батеријата Калкулатор

DEN 334.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

Функција : 12 цифри голема преводи вкупната меморија за складирање GT копче за MU копче Најдобри гледање Големина : 16 cm x 15.8 cm × 3.8 cm Пакет : 1x Калкулатор (батерија не е вклучена.)

Други карактеристики

Бренд Име:
Etmakit
Број На Модел На:
DZ0651-01
Стил:
Општа Намена Калкулатор
Применливи Батерија Тип:
Батеријата
Max. Бројки:
12
Материјал:
Пластични
Извор На Енергија:
Батеријата
Употреба:
календар

Најдобри понуди