Најдобри Божиќ Подарок Домот Зелен Камен Циркон Жените 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови Капка Обетки/Pendant/Ѓердан

Најдобри Божиќ Подарок Домот Зелен Камен Циркон Жените 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови Капка Обетки/Pendant/Ѓердан

DEN 577.00
DEN 813.60
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
gs02020.3-3
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
лепо ќе
Метали Тип:
сребрена боја
Главниот Камен Боја:
Зелена
квалитет:
ААА+Квалитет
Земја на Производство:
Кина
превозот време:
Три Дена
Метал Печат:
925 печат
Technis:
Рачно изработени
подарок:
накит кутија
Трговски Режим :
трговија на големо и мало

Најдобри понуди